střechaNabídka

1. Konstrukční materiály, dřeviny

Nabízíme Vám výrobky, polotovary, konstrukce a stavby ze dřevin smrk, modřín, dub. Další dřeviny a způsoby zpracování na CNC dle dohody.

Pro stavby používáme kvalitní konstrukční dřevo vyrobené z našich dřevin, KVH nebo BSH profily v různých kvalitách a dostupných rozměrech.

2. Technologie-CNC Obrábění, fréza na palisády

Zkracování (krácení, vícenásobné zkracování, úhlové zkracování, optimalizace)

Frézování (stopkovou, válcovou frézou, 5-osa, šikmé, čelní, rybiny atd.)

Vrtání (horizontální, vertikální, šikmé, vč. zapuštění)

3. Krovy, střešní konstrukce, vazníky

Produkujeme klasické krovy a všechny druhy střešních konstrukcí až po složité valbové, polovalbové, doplněná o volská oka, vikýře, atd.  Naše nabídka také obsahuje výrobu a dodávky vazníků.

4. Pergoly, altány, mostky

Veškeré tyto stavby nabízíme v perfektní kvalitě opracování (frézováním) s vysokou přesností spojů. V nabídce máme sortiment vlastních návrhů staveb, které pro Vás rozměrově upravíme  a vyrobíme, včetně dodání  a montáže (stavebnice, na klíč).

Pokud jste si nevybrali, oslovte nás s Vaši představou a převedeme myšlenku v realizaci.

5. Garážová stání

Pokud chcete vaše dopravní prostředky ochránit, tyto stavby nabízí široké možnosti a praktické využití. Mohou být zcela otevřené, jedno nebo více straně uzavřené.

6. Garáže, dílny, sklady

Konstrukce těchto staveb jsou převážně tvořeny sloupky z fošen, nebo hranolů. Stavby jsou dále opláštěný deskami (OSB, Durelis, překližka, apod.) jedno nebo oboustranně. Stavby můžeme tepelně izolovat v několika vrstvách.

7. Chaty (Rekreační stavby)

Stavby pro účelné použití k občasnému použití, ale i pro trvalé bydlení. Hlavní část se skládá ze dřevěné skeletové konstrukce, opláštěné pomocí palubek nebo desek. Konstrukce může být sloupková s tepelnou izolací. Veškerá konstrukční skladba se upravuje podle konečných požadavků a potřeb našich zákazníků.

8. Dřevostavby

Stavby mnoho druhů – Rodinné domy, Rekreační stavby, atd. veškeré stavby trvalého charakteru pro trvalé bydlení i rekreaci.

Nabízíme jako dodávky na klíč, nebo hrubé stavby, také dodávky jednotlivých připravených dílů pro montáž svépomocí.

9. Palisády

Zabýváme se výrobou dřevěných palisád, tedy přesných válců o průměrech od 4cm do 15cm, v různých délkách. Zpracováváme jehličnaté i listnaté dřeviny.